Jelle Hermus | Positief leven: Kom maar op!

Donderdag 10 april 2025, van 19:30 tot 21:00 | Bibliotheek Strijen

Kosten: €8,00 (plusabonnement), €9,00 (basisabonnement) €10,00 (niet-leden)

In een turbulente wereld die sneller verandert dan ooit tevoren, maken steeds meer mensen zich zorgen. Ze zijn ongerust, angstig of voelen zich overweldigd. Hoe ga je om met deze emoties? Jelle Hermus heeft antwoorden en tips. Hij vertelt erover bij Bibliotheek Hoeksche Waard in Strijen op donderdagavond 10 april.

Vijf jaar na zijn laatste boek presenteert bestsellerauteur Jelle Hermus een krachtige, positieve kijk op de uitdagingen van deze tijd. Hij combineert de nieuwste inzichten uit de positieve psychologie met herkenbare anekdotes, grappige metaforen en praktische oefeningen.

‘Kom maar op’ is een effectief stappenplan waarmee je verrassend eenvoudig een positief leven opbouwt én een positieve bijdrage kunt leveren aan je omgeving. Want we kunnen de turbulentie niet oplossen of negeren, we kunnen er wel positief mee leren omgaan.

Over Jelle Hermus

Jelle Hermus (1986) schreef de boeken ‘Steeds leuker’ (2017), ‘Leven met wind mee’ (2019) en ‘Kom maar op’ (2024). Hij is oprichter van het succesvolle platform soChicken.nl, waar hij jaarlijks honderdduizenden mensen helpt broeden op een leuker leven. Het is zijn missie de samenleving positiever en liefdevoller te maken. Zijn gratis nieuwsbrief heeft ruim 170.000 lezers en zijn Broednest-cursussen werden tienduizenden keren gevolgd.

Aanmelden

Jelle Hermus is te gast bij de Bibliotheek Hoeksche Waard in Streona op donderdagavond 10 april van 19.30 tot 20.30 uur. Toegang is inclusief koffie of thee. Aanmelden via onderstaande knop. 

Aanmelden

Foto: Marieke Zelisse Photography